Adam

Rum

Nejzcestovalejší člen naší expedice. Od doby, kdy se naučil chodit, věnuje se cestování. Bylo mu tehdy 22 let. Osudovou se mu stala cesta na nejslavnější a nejprestižnější evropskou pláž. Na pláž, která je tak top, že se na ni jen tak někdo nedostane. Na pláž, o které sní všichni voliči levice, ale málokterý si může dovolit ji navštívit. Na pláž, na které se nesmí opomenout v rámci product placement „papparazi" snímků vyfotit žádná příslušnice elity našeho národa, tedy youtuberka, milenka oligofrenního fotbalisty, semifinalistka libovolné aktuální reality show či úspěšná moderátorka počasí na televizi Barrandov. V rámci skryté reklamy na Den Braven silicon implants a Dachau diet center.

Ano, jedná se o mýtickou Bibione beach. Adam si na ní postavil business – pořádá dobrodružné zážitkové pobyty v tomto Five stars rezortu. S mottem „S Adamem do míst, která nejsou pro každého." Nechápejte tento slogan špatně, skutečně se jedná o průvodcovské služby.

Říká se o něm, že dovede najít volné lehátko na pláži kdykoliv, a to považte, i v červenci. Při vší úctě k jeho téměř nadpozemským schopnostem si myslíme, že je tahle informace trošku nadsazená, ale pro úplnost ji v rámci objektivity uvádíme.

Adam se věnuje i horolezectví. Přes určité orientační nesnáze se mu povedlo vloni na druhý pokus zdolat Praděd Peak. Hodnotu výstupu bohužel trochu sráží fakt, že jej Adam uskutečnil za pomoci kyslíku. Na jeden nádech se mu to nepodařilo přes veškerou snahu nikdy.

Po tomto fenomenálním úspěchu trénuje na Mt. Sněžka. A má náš obdiv a plnou podporu.
Adam je velký fanda do plováků. Živí se jako beach guru, jak již bylo zmíněno. Na naší expedici plní funkci Public Relations Manager Senior, jogína, odboráře, řidiče – údržbáře a navigátora. Abstinent a ultravegan – nikdy by nesnědl nic, co vrhá stín. Trpí alergií na pivo, což ho diskvalifikuje z normálního života.

Děkujeme našim sponzorům

Zažít něco úžasného a pomoci, o to běží

Máš chuť podpořit nás v naší cestě a přispět na dobrou věc?
Informace pro sponzory