Sponzoři a partneři

Zažít něco úžasného a pomoci, o to běží

Znáte ten pocit, když vám někdo řekne „to nejde" nebo „to je ale blbost" a nebo „ses ..neudržel stolici..". Přesně takto reagují lidí na informaci, že jedeme do Mongolska UAZem. My ale víme, že to tak špatný nápad není. A hodláme o tom přesvědčit ostatní. Proč jsme si nevzali něco normálního? Protože tak to dělají všichni ostatní. A protože by to nebyla taková výzva. Takže, punk´s not dead!

Zaujal Vás náš projekt? Chcete se expedice zúčastnit také? Tak to bohužel nejde. Smůla. Ale můžete nás podpořit libovolným finančním či nefinančním darem.

Co Vám můžeme na oplátku nabídnout my? Krom dobrého pocitu a našeho vděku, což je samozřejmě nejdůležitější, i propagaci Vaší firmy nebo výrobku na našem autě. A na sociálních sítích a webu, což má o dost větší dosah. Po expedici plánujeme serii přednášek, kde se Vaše logo objeví také. Mongoll rallye je mezinárodní akce, v mediích a na sociálních sítích je jí věnován značný prostor. Zájmová skupina jsou cestovatelé, dobrodruzi, automobiloví nadšenci a lidé otevření nekonvenčním myšlenkám a technologiím. Napříč všemi věkovými skupinami a povoláními. UAZ bude startovat jenom jeden, v záplavě městských kompaktů, které tvoří většinu startovního pole, bude působit jako UFO. Chcete mít svoje logo na UFU? Máte jedinečnou šanci.

Vyrábíte něco, co je použitelné na cestách, při trekkingu, při kempování? Něco nevšedního a stylového? Funkčního? Bláznivého? Chcete Váš výrobek otestovat v náročných exotických podmínkách a profesionálně nafotit a natočit? Není problém. I toto umíme.

Chcete pro Vaši firmu uspořádat netradiční outdoorový teambuilding, ať už v ČR, nebo v zahraničí? Survival? Výsadek? Výlet do Černobylu? S naším UAZem či bez? Neváhejte kontaktovat Alberta, organizací podobných akcí se zabývá, jistě se domluvíte.

 

Děkujeme našim sponzorům

Jdete do toho s námi?
Zanechte nám vzkaz a my se ozveme. Za jakoukoliv finanční pomoc budeme rádi.

Stiskem tlačítka „Odeslat" souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem komunikace s HIGH5TEAM. Více informací o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů za tímto účelem naleznete v Podmínkách ochrany osobních údajů.

Chci Vás podpořit Chci Vás podpořit